محل تبلیغات شما

فرش اولویت اول را در دادن شخصیت و روح به فضاهای زندگی ما دارد. عوامل اصلی که در هنگام انتخاب فرش به شما بینش خواهد داد باید رنگ مبلمان، پرده ها، رنگ دیوار و لوازم جانبی مورد استفاده در اتاق باشد.

لازم است با تعیین اتاق و کف محل استفاده از فرش شروع شود. اول از همه باید مشخص کنید که در کدام اتاق به یک فرش چقدر بزرگ نیاز دارید. انتخاب فرش واقعا می تواند چالش برانگیز باشد.

امروزه عوامل بسیاری از قبیل طرح های مختلف، اندازه ها و تکنیک های بافی فرش و اثرات آن بر سلامت انسان، دامنه محصول فرش را افزایش می دهد اما انتخاب حق را برای ما دشوار می کند.

چیزهایی که باید هنگام انتخاب فرش برای اتاق نشیمن خود به آن توجه کنید اساساً این است: اندازه، رنگ، شکل و نوع مادی فرش.

به طور کلی می توانم بگویم که مواد باید با دوام باشند به دلیل ترافیک پا بالا، رنگ باید تیره تر باشد به دلیل احتمال زیاد ریختن بلکه باید با مبلمان و پرده های شما مطابقت داشته باشد و اندازه و شکل با توجه به اندازه اتاق، سبک مبلمان، و دیگر دکوراسیون و لوازم جانبی شما تعیین شود.

فرش یک فرش یک فرم هندسی مسطح است که بخشی از کف را قاب می کند. در یک اتاق مربع، که در آن شما می خواهید یک مرز استاندارد اینچی بین محیط اتاق و تخته پایه، شما یک فرش مربع نیاز دارید. اگر شما مشکل در مکان یابی فرش مربع، خود را با مربع فرش فردی است که ضربه محکم و ناگهانی و یا در غیر این صورت با هم برای پوشش سفارشی زیر پا متصل یک فضای باز، یک دیوار خمیده یا یک اتاق بزرگ با لوستر ممکن است با یک فرش گرد که صندلی اصلی را محاصره می کند بهتر به نظر برسند

ميخواي بدوني چطوري يه فرش توي اتاق نشيمنت ببيني؟

در روزهای اخیر تعداد اتاق های نشیمن بدون فرش رو به افزایش است، اما هنگامی که به درستی انتخاب می شود، یک فرش هنوز هم می تواند عنصر تزئینی بسیار ظریف و کاربردی باشد. فرشی که باید در اتاق نشیمن گذاشته شود، هنوز عنصری ضروری برای بسیاری از خانواده ها از نظر طراحی و زیبایی شناسی و همچنین گرما و آسایش اضافی است که به ویژه در زمستان فراهم می کند.

اما در هنگام انتخاب فرش باید به دنبال چه چیزی بود؟ فرش اتاق نشیمن چگونه باید باشد؟ البته عوامل زیادی وجود دارد اما مهم ترین عواملی که باید در نظر بگیرید این است:

آیا فرش با دکوراسیون فعلی اتاق نشیمن مطابقت دارد؟
چه قالبی را دوست دارید؟ مستطیل، مربع، بیضی، گرد؟
آیا فرش را زیر مبلمان می گذارید، یا به طور مستقل دروغ می گوید؟
اندازه و رنگ فرش: آیا فرشی که انتخاب می کنید مکمل خواهد بود یا نقش پیشتاز را به عهده خواهد گرفت؟

البته همانطور که در تمام زمینه های دکوراسیون، سلیقه های شخصی مهم ترین عامل در انتخاب فرش نیز هستند. اما با این حال، اگر به چند قانون اساسی توجه کنید، به شما کمک خواهد کرد که فرش مناسب برای اتاق نشیمن خود را انتخاب کنید.

به عنوان مثال اگر اتاق نشیمن شما کوچک است، از رنگ های تیره دور بمانید و در صورت بچه دار شدن یا حیوان خانگی در خانه از استفاده از تن های سفید و خامه ای اجتناب کنید. اما به غیر از آن، پس از پاسخ دادن به سوالات بالا، می توانید فرشی را که متناسب با اتاق نشیمن شماست، پیدا کنید. در اینجا برخی از نمونه هایی از فرش اتاق نشیمن من جمع آوری شده برای الهام بخشیدن به شما.

اگر شما یک پالت رنگ جدی در اتاق نشیمن خود را, بسیار مهم است که شما یک فرش در محدوده همان رنگ را انتخاب کنید به منظور مطابقت با فضای اتاق. به عنوان مثال در اتاقی با مبلمان و کف قهوه ای، انتخاب فرش با تن های خاکی مانع از آن می شود که فرش عنصر غالب باشد و به هماهنگی اتاق کمک می کند.

نوارهای افقی که ممکن است روی فرش خود ترجیح دهید، رنگ مبل شما و الگوهای روی آن و حتی بالش هایی با رنگ ها و الگوهای مختلف از دیگر عناصری هستند که می توانند از این هماهنگی حمایت کنند.

گاهی اوقات فرش انتخاب شده ممکن است باعث یک تصویر بیش از حد شلوغ و شلوغ در اتاق شما شود، بنابراین به یاد آوردن این مثال و انتخاب کمی رنگ های کمرنگ تر ممکن است ایده بدی ن باشد.

فرش های شگی
یکی از آخرین مدها فرش های 'کرک دار' با نخ های ضخیم، نرم و کرکی است. فرش های تراشیده نگاه بسیار ساده و لذت بخش به جا به هر اتاق نشیمن. هم مزیت و هم نقطه ضعف چنین فرشی این است که به شدت پرانرژی است بنابراین برای یک اتاق نشیمن جدی این پتانسیل را دارد که جو را مختل کند، اما می تواند یک اتاق نشیمن زنده تر را تا سطح بعدی بالا ببرد. همچنین در مقایسه با یک فرش معمولی، دراز کردن و خواندن کتاب یا تماشای تلویزیون بسیار راحت تر است.

اندازه گیری های یک اتاق نشیمن به اندازه ایده آل فرمان خواهد داد و فرش را برای فضا شکل خواهد داد. در اینجا برخی از راهنمایی های مفید است که در نظر گرفتن طرح مبلمان با استفاده از فرش مستطیل شکل.

به خاطر داشته باشید هدف نهایی این است که برای پیدا کردن فرش راست و سپس به درستی ترتیب آن را به بی عیب و نقص تاکید دکور سبکی خود را. شما نیاز به در نظر گرفتن چیزی فراتر از سبک, رنگ و مواد – اندازه و ماده شکل نیز. فرش اتاق نشیمن اندازه ایده آل در شکل است که به بهترین وجه مناسب یک فضای خاص کمک خواهد کرد که به تقویت تمام جنبه یک اتاق. در حالی که بهترین ویژگی های خود فرش را نیز به نمایش می گذاشت.

قبل از خرید فرش اتاق نشیمن، نقشه از اتاق خود را به مقیاس. سپس درگاه ها، اندازه مبلمان، و قرار گرفتن در معرض خورشید را در میان چیزهای دیگر در نظر بگیرید. تمرکز بر روی نقاط مورد علاقه فضای خود را و چگونه همه چیز ژل خواهد شد.اگر شما می خواهم اتاق نشیمن خود را به نظر می رسد گرم و دنج, با استفاده از چوب می کند ترفند. اتاق نشیمن جایی است که شما استقبال بازدید کنندگان خود را، دیدار با بستگان و دوستان است. اولین کاری که شما نباید انجام دهید در صورتی که شما یک اتاق نشیمن کمی cram در مقدار بیش از حد از مبلمان است. هنگامی که آن را با اتاق نشیمن کوچک انجام, سخت کوش, بخش های چند عملکردی از مبلمان دوستان خود را.


mahoor.home.decor

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی